Kurumsal
Hakkımızda
İlkelerimiz
Değerlerimiz
İnsan Kaynakları

Hakkımızda

hayat yemek fabrikası

"Zamanla değişiyor beklentiler, hayaller ve hatta hayatlar... Ve bir nesil diğer bir nesile göre daha fazlasını istiyor Hayat'tan. Modern yaşamın içinde doğan bir kuşak asla azıyla yetinmiyor artık..."

Hayat Catering bu düşünceyle 2007 yılında başladı hizmet serüvenine. Müşterilerine hizmet ederken her zaman memnuniyet çıtasını yukarıda tutmayı başardı.

Hayat Catering'den hizmet alan firma yöneticileri ve çalışanları her zaman memnun ve mutlu oldular. Çünkü yanlarında yeni fikirlere açık, eksiklerini tamamlamayı bilen, başarı grafiğini devamlı suretle artıran ve müşterisinin önerilerini hayat'a geçirmeyi başarmış bir firma bulunmaktaydı.

Anadolu'nun binlerce yıldır biriktirdiği mutfak zenginliğini deneyimli aşçılarıyla üreterek sofralarınıza ulaştırmanın mutluluğunu yaşayan Hayat Yemek, kuruluşundan bu yana catering sektöründe bambaşka bir hizmet anlayışıyla kendi farkını ortaya koyan firmamız, yeni müşterilerine bu deneyimi yaşatmak için ISO 9001:2008 ve ISO 20000:2005 kalite belgeleri, yemek sunumunda gösterdiği hassasiyeti, piyasada en seçkin durumda olan tedarikcileri, güleryüzlü, saygılı personeli ve makul fiyat politikasıyla müşterilerinin hizmetinde olmaya devam edecektir.

1200 m² kapalı alanda profesyonel gıda üretimi yapan Hayat Yemek; modern alt yapısı, hijyenik mutfakları, son teknoloji depolama ve servis alanları ve tabiki seçkin personeliyle müşterilerine kaliteli gıda ve hizmetlerini vermeyi sürdürmektedir.

hayat yemek catering hakkımızda

Anne eli değmişcesine özenle üretilen yemeklerimiz müşterilerimiz tarafından takdir edilmekte ve üretim/servis kalitemizin hep aynı şekilde devam etmesi yönünde sürekli bildirimler gelmektedir. Bu doğrultuda hammaddelerin alışından, depolamaya, menü planlamadan, servise kadar tüm kritik noktalarda devamlı yoğun bir denetleme halindeyiz.

İşimizin bu kadar zor olmasına rağmen bizim zevkle çalışmamızı sağlayan motivasyon, siz değerli müşterilerimizin her yemek sonunda bize verdiği mutluluk dolu teşekkür mesajları olmaktadır.

Afiyet olsun :)